Administratívna posila

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava, Štrkovec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1700 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou úspešného kandidáta bude motivovať a podporovať organizáciu v úsilí osvojenia problematiky upravovanej materskou spoločnosťou. Bude aktívne a pravidelne komunikovať s centrálou v Paríži, a riešiť denné otázky implementačnej problematiky v rámci rozhodovacieho procesu. Bude zavádzať preventívne opatrenia, ktoré umožnia minimalizovať negatívne dopady spojené s podnikaním. Tiež bude niesť zodpovednosť za oblasť krízového manažmentu a dbať na dodržiavanie legislatívy spojenej s GDPR a protispoločenským správaním.

- možnosť realizácie
- pravidelné školenia
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
- príspevok na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- dovolenka nad rámec zákona
- 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Prosíme o trpezlivosť pri vyhodnocovaní relevantných životopisov, o výsledku ktorého Vás budeme informovať. O detailoch spracovania Vašich osobných údajov sa dočítate na https://www.up-slovensko.sk/kariera/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Riadenie rizík, Právo

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť francúzskeho jazyka je na tejto pozícií kľúčová
- prehľad v oblasti právnych noriem a schopnosť ich interpretácie
- základná znalosť metód riadenia rizík a projektového manažmentu
- komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- dynamická osobnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť analýzy a syntézy
- bezúhonnosť

Firmám a podnikateľom ponúkame digitálne ale aj tradičné papierové formy platenia. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Na Slovensku pôsobíme od roku 1995 a spríjemňujeme kvalitu života viac ako 500 000 používateľom našich produktov. Vývoj produktov riadime tak, aby reagoval na aktuálne trendy a potreby spoločností, zamestnávateľov, či podnikateľov alebo jednotlivcov.
Up Slovensko, s. r. o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Up, ktorá vznikla v roku 1964 vo Francúzsku pod niekdajším názvom groupe Cheque Dejeuner. Produkty skupiny využíva viac ako 25 miliónov ľudí v 28-ich krajinách na 4 svetadieloch.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tomášikova 23/ D
821 01 Bratislava 2
ID: 3507630  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1700 EUR brutto