Špecialista telefonického predaja

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850 - 1050 EUR brutto + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád komunikuješ so zákazníkmi, chceš sa ďalej vzdelávať a nehľadáš stereotyp, si u nás správne!
Hľadáme spoľahlivého a zákaznícky orientovaného kolegu (kolegyňu) do nášho telepredajného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude akvizícia nových klientov a poskytovanie odborného poradenstva k našim produktom.

Hlavnými úlohami našich Telepredajcov sú:

- aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych klientov s ponukou existujúcich aj nových služieb a produktov,
- priamy predaj cez telefón,
- odborné poradenstvo a poskytovanie informácií v oblasti služieb a produktov potenciálnym klientom,
- sledovanie trhu

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:
- pravidelné školenia
- silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
- motivačná odmena za splnenie stanoveného výkonnostného plánu
- príspevok nad rámec zákona na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
- dovolenka nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDP
- 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Prosíme o trpezlivosť pri vyhodnocovaní relevantných životopisov, o výsledku ktorého Vás budeme informovať. O detailoch spracovania Vašich osobných údajov sa dočítate na https://www.up-slovensko.sk/kariera/.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

- skúsenosti s priamym predajom cez telefón
- prirodzené obchodné zručnosti
- zmysel pre zodpovednosť
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- zdravá dávka samostatnosti
- príjemné telefonické vystupovanie
- kreativita

Up Slovensko, s. r. o. je samostatne pôsobiacou dcérskou spoločnosťou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 19 krajinách.
Produkty skupiny Up (bývalá groupe Cheque Dejeuner) v súčasnosti využíva takmer 25 miliónov ľudí.
Up Slovensko, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 1995. Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.
Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programoch tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

P. O. BOX 109
820 05 Bratislava 25

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Bojková
E-mail: poslať životopis
ID: 3434890   Dátum zverejnenia: 7.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 - 1050 EUR brutto + 13. plat