Java vývojár - senior

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova 23, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 € - 3000 € mesačne brutto v závislosti od seniority kandidáta + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, návrh, vývoj a údržba informačných systémov v Jave

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- nadštandardné benefity
- príjemný kolektív

- životopisy v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom s predmetom správy "Java vývojár" na adresu sekretariat@up-slovensko.sk
- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.6.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- analytické myslenie
- tímový duch
- orientácia na výsledok, dodržiavanie termínov
- SŠ / VŠ vzdelanie, znalosť AJ, prípadne FJ výhodou
- predchádzajúca skúsenosť aspoň 3 roky s vývojom v Jave
- skúsenosti s Play framework, Hibernate, SQL, Eclipse, GIT výhodou

Up Slovensko, s. r. o. je samostatne pôsobiacou dcérskou spoločnosťou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 18 krajinách.
Produkty skupiny Up (bývalá groupe Cheque Dejeuner) v súčasnosti využíva takmer 25 miliónov ľudí.
Up Slovensko, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 1995. Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.
Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programoch tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Up Slovensko, s.r.o.
Tomášikova 23/D
82101 Bratislava
ID: 3414694   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 € - 3000 € mesačne brutto v závislosti od seniority kandidáta + 13. plat