Vedúci mzdový účtovník/účtovníčka

UOL SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bavia ťa mzdy, máš niekoľkoročné skúsenosti a chceš sa pridať k nám do tímu? Práve hľadáme posilu na pozícii Vedúci mzdový účtovník/účtovníčka pre naše pobočky na Slovensku. Pobočku si môžeš vybrať podľa svojho bydliska.
Naše mzdové oddelenie je pre nás kľúčové, bez nich by sme to ťažko zvládali. Ale i oni potrebujú nutne ďalšiu posilu. Ak sa ti naša firma a vízia páči, budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíš.

Čo by bol tvoj denný chlieb?
komplexné spracovanie miezd pre našich klientov
zodpovednosť za vedenie menšieho tímu mzdových účtovníčok
optimalizácia procesov mzdového oddelenia
podpora klientov a odpovede na ich otázky a nejasnosti

Čo by sme chceli od teba?
dobrá znalosť a záujem o mzdové účtovníctvo
skúsenosti s vedením menšieho tímu je vítaná
dobrá schopnosť komunikácie telefón/e-mail,
samostatnosť a zodpovednosť

Čo ti radi ponúkneme?
super kolektív na našich pobočkách,
prácu, pri ktorej sa ani minútu denne nebudeš nudiť a deň ti utečie ako voda,
motivačné mzdové ohodnotenie a množstvo benefitov

Odmena:
1 600 EUR (fixná mzda)
Príklad výpočtu mzdy pri spracovaní napr. 354 pások mesačne:
+ 145 EUR (odmena za sprac. 250 pások)
+ 65 EUR (variabilná odmena)
+ 177 EUR (0,50 EUR za pásku)
CELKOM: 1 987 EUR

Príklad výpočtu mzdy pri spracovaní 588 pások mesačne:
1 600 EUR (fixná čiastka)
+ 145 EUR(odmena za sprac. 250 pások)
+ 210 EUR (ďalšia odmena nad 500 pások)
+ 294 EUR (0,50 EUR za pásku)
CELKOM: 2 314 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

min 3 roky praxe v oboru

UOL je značka. Úplne nová dimenzia v oblasti vedenia účtovníctva.
Stovky spokojných klientov. Pobočková sieť UOL po celom Slovensku a Českej republike.
ID: 4770874  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac