Účtovník/účtovníčka

UOL SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiacv prípade výborných výsledkov zvýšenie cca po 3 až 6 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať? Bavia ťa čísla a logika?

Účtovná firma hľadá do svojho tímu šikovného účtovníka/účtovníčku.

Náplň práce je samostatné spracovanie účtovníctva našich klientov.
V prvých mesiacoch zaškoľovanie a spracovanie pod vedením skúsených kolegov.

Čo potrebuješ pre prácu u nás?

Reálny záujem o účtovníctvo, dane, súvislosti, ekonomiku podniku.

Táto práca je pre Teba ideálna, ak hľadáš dlhodobú prácu, UOL nie je prestupná stanica "na leto", budujeme tím skvelých šikovných ľudí, čo sa nám úspešne darí.

Pokiaľ Ťa táto ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu.

osobné ohodnotenie podľa výsledkov; teambuildingy; vzdelávacie programy; UOL e-booky, sick day

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- krásne pracovné prostredie
- priateľský kolektív
- prácu na HPP
- možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výbornú užívateľskú znalosť práce na PC.
Výborná schopnosť komunikácie osobne/telefón/email.
Zodpovednosť, loajalita.
Schopnosť samostatne pracovať a plánovať pracovné činnosti.

UOL je značka. Úplne nová dimenzia v oblasti vedenia účtovníctva.
Stovky spokojných klientov. Pobočková sieť UOL po celom Slovensku a Českej republike.
ID: 4498289  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac