Onboarding specialist/Špecialista klientskeho servisu

UOL SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiacosobné hodnotenie podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si flexibilný/á, iniciatívny/a, spoľahlivý/á, zodpovedný/á, pracovitý/á?

A chceš naozaj pracovať?

Potom hľadáme práve teba, ak sa nebojíš zodpovednej práce a dokážeš sa zdokonaľovať.

Účtovná firma hľadá do svojho tímu schopných kandidátov na pozíciu

Náplň práce:
Aktivácia klientov.
Podpora terajších klientov.
Reakcia na ponuky, vybavenie dopytu, schôdzky s potenciálnym klientom.
Samostatne ponúka potenciálnym klientom služby UOL (účtovníctvo, mzdy).

Úvodné zaškolenie v pobočke UOL Olomouc.

Čo potrebujete pre prácu u nás?

Reálny záujem o prácu s ľuďmi.

Táto práca je pre Teba ideálna jedine ak hľadáš dlhodobú spoluprácu, UOL nie je prestupná stanica "na leto", budujeme tím skvelých šikovných ľudí, čo sa nám úspešne darí.

Požadujeme:
- výbornú schopnosť komunikácie osobne/telefón/email
- empatia, vyjednávanie, reprezentatívne vystupovanie
- znalosť všetkých služieb ponúkaných UOL
- znalosť práce na PC
- schopnosť samostatne pracovať a plánovať pracovné činnosti
- vodičský preukaz
- kvalitné výstupy bez chýb, osobnú zodpovednosť
- základnú komunikáciu v AJ (nie je nutná znalosť odbornej účtovnej terminológie)
- chuť sa aktívne zapojiť do činností klientskeho servisu

Ponúkame:
- pekné pracovné prostredie v pobočke, pozor môžeš si vybrať: Bratislava, Trnava, Nitra, Banská Bystrica
- menší priateľský kolektív
- prácu na HPP
- možnosť profesijného rastu

Pokiaľ Ťa táto ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu.

osobné ohodnotenie podľa výsledkov; teambuildingy; vzdelávacie programy; UOL e-booky, občerstvenie na pracovisku; sick day

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, loajalita, iniciatívna komunikácia

UOL je značka. Úplne nová dimenzia v oblasti vedenia účtovníctva.
Stovky spokojných klientov. Pobočková sieť UOL po celom Slovensku a Českej republike.
ID: 4126503  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 855 EUR/mesiac