Servisný technik zdravotníckeho prístrojového vybavenia

UNOTECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac1500 EUR brutto mesačná mzda - nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Celoslovenské pôsobenie podľa aktuálnej potreby - dôraz na oblasť Východného Slovenska, vykonávanie práce v zdravotníckych zariadeniach
• Vykonávanie servisných opráv záručných, pozáručných, preventívno-technických prehliadok, inštalácie prístrojov, zaškolovanie obsluhujúceho personálu
• Cestovanie za zákazníkmi, v prípade potreby práca nadčas
• Služobné cesty aj s prenocovaním v mieste vykonávanej práce
• Účasť na pravidelných školeniach servisných technikov v zahraničí v anglickom jazyku
• Vedenie skladu náhradných dielov. Možnosť uskladnenia záložných prístrojov vo vlastných priestoroch
• Sledovanie a zabezpečenie včasnej kalibrácie pridelených meracích prístrojov a prípravkov
• Vedenie dokumentácie a archivácia (objednávky, cenové ponuky, pracovné výkazy, validačné protokoly, udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie)

práca v etablovanej spoločnosti so zameraním na predaj a servis zdravotníckej techniky

kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí budú pozvaní na účasť vo výberovom konaní - výberové konanie sa uskutoční v mieste sídla spoločnosti v Trenčíne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

ODBORNÉ
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike - § 22 a vyššie
- aktívna znalosť technickej angličtiny
- prax v oblasti zdravotníckej techniky výhodou
OSOBNOSTNÉ
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- cieľavedomosť
- pozitívny prístup
- ochota cestovať
- ochota učiť sa nové vedomosti a zručnosti

Spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou a servisom zdravotníckej techniky
ID: 3707199  Dátum zverejnenia: 1.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac1500 EUR brutto mesačná mzda - nástupný plat