Produkčný Supervízor

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 3, Michalovce
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť, aby práca v produkcii na výrobnej zmene bola efektívna, aby sa dodržiavali plány, požiadavky systému kvality a aby bola v zhode so stratégiou výroby závodu
• Zodpovednosť za zamestnancov na výrobnej zmene, t. j. za to, že je tam k dispozícii dostatočný počet kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov
• Hodnotenia zamestnancov a komunikácia priamo so zamestnancami ak je to nevyhnutné
• Starať sa o dobré pracovné prostredie
• Zabezpečiť zvýšenie kvalifikácie zamestnancov
• Rozvoj výroby a zamestnancov vo výrobe
• Zabezpečiť, aby všetci zamestnanci poznali ciele systému kvality a zhodli sa s politikou kvality
• Pracovať podľa bezpečnostných a environmentálnych inštrukcií
• Zodpovednosť za efektivitu výroby, úroveň kvality a zdroje
• Plánovať a sledovať prácu vykonávanú zamestnancami vo výrobe
• Zabezpečiť, aby zamestnanci poznali a dodržiavali postupy a inštrukcie
• Zabezpečiť, aby záznamy z výroby požadované systémom kvality boli na mieste
• Zabezpečiť, aby výroba v pracovných priestoroch bola čistá a aby sa dodržiavali pravidlá hygieny
• Podieľať sa na rozpočte a dodržiavať ho
• Zabezpečiť, aby pracovné inštrukcie boli dostupné, známe, dodržiavané alebo zmenené
• Zabezpečiť, aby ciele výrobnej zmeny boli jasné pre členov výroby
• Zabezpečiť, aby plány vzdelávania boli aktualizované a záznamy vzdelávania zamestnancov boli uchovávané
• Dodržiavať stanovené plány
• Evidencia dochádzky a denných výrobných správ
• Podieľanie sa na prijímaní nových zamestnancov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 850€ (v závislosti od skúseností a kvality kandidáta) + príplatky za zmennosť + kvartálny bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie sa nachádza na: http://www.convatec.sk/o-nás/kariéra/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferovane: technické, produkčný – procesný manažment, technologické zameranie

• Minimálne 3 roky praxe vo výrobnej prevádzke
• Minimálne 1 rok praxe vo vedúcej pozícii, prípadne úroveň stredného manažmentu
• Chápanie produkčného procesu a materiáloveho toku
• Orientácia v pracovných inštrukciach, pracovných postupoch, dodržiavanie predpísaných štandardov
• Organizačné, komunikačné zručnosti
• Prirodzený líder, flexibilita, vedenie – riadenie tímu
• Proaktívny prístup, spoľahlivosť, schopnosť spolupracovať v tíme, odolnosť voči stresu
• Zmenový režim
• Ovládanie SAP - výhodou
• Anglický jazyk - výhodou
• PC zručnosti

Spoločnosť Unomedical s.r.o. je súčasťou nadnárodnej spoločnosti ConvaTec, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu jednorázových medicínskych pomôcok distribuovaných do nemocníc a centier zdravotnej starostlivosti po celom svete. Do portfólia výrobkov spoločnosti ConvaTec patria stomické pomôcky a prostriedky pre vlhké hojenie rán, s vlastnými vývojovými a výrobnými centrami a dlhoročnou tradíciou. Viac informácii je možné nájsť na www.convatec.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unomedical, s. r. o.
Priemyselný park 3
071 01 Michalovce
ID: 3558850   Dátum zverejnenia: 19.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 850€ (v závislosti od skúseností a kvality kandidáta) + príplatky za zmennosť + kvartálny bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti