Produkčný Supervízor

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 3, Michalovce
Termín nástupu
dohodou
min. 850€ (v závislosti od skúseností a kvality kandidáta) + príplatky za zmennosť + kvartálny bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečiť, aby práca v produkcii na výrobnej zmene bola efektívna, aby sa dodržiavali plány, požiadavky systému kvality a aby bola v zhode so stratégiou výroby závodu
• Zodpovednosť za zamestnancov na výrobnej zmene, t. j. za to, že je tam k dispozícii dostatočný počet kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov
• Hodnotenia zamestnancov a komunikácia priamo so zamestnancami ak je to nevyhnutné
• Starať sa o dobré pracovné prostredie
• Zabezpečiť zvýšenie kvalifikácie zamestnancov
• Rozvoj výroby a zamestnancov vo výrobe
• Zabezpečiť, aby všetci zamestnanci poznali ciele systému kvality a zhodli sa s politikou kvality
• Pracovať podľa bezpečnostných a environmentálnych inštrukcií
• Zodpovednosť za efektivitu výroby, úroveň kvality a zdroje
• Plánovať a sledovať prácu vykonávanú zamestnancami vo výrobe
• Zabezpečiť, aby zamestnanci poznali a dodržiavali postupy a inštrukcie
• Zabezpečiť, aby záznamy z výroby požadované systémom kvality boli na mieste
• Zabezpečiť, aby výroba v pracovných priestoroch bola čistá a aby sa dodržiavali pravidlá hygieny
• Podieľať sa na rozpočte a dodržiavať ho
• Zabezpečiť, aby pracovné inštrukcie boli dostupné, známe, dodržiavané alebo zmenené
• Zabezpečiť, aby ciele výrobnej zmeny boli jasné pre členov výroby
• Zabezpečiť, aby plány vzdelávania boli aktualizované a záznamy vzdelávania zamestnancov boli uchovávané
• Dodržiavať stanovené plány
• Evidencia dochádzky a denných výrobných správ
• Podieľanie sa na prijímaní nových zamestnancov

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie sa nachádza na: http://www.convatec.sk/o-nás/kariéra/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferovane: technické, produkčný – procesný manažment, technologické zameranie

• Minimálne 3 roky praxe vo výrobnej prevádzke
• Minimálne 1 rok praxe vo vedúcej pozícii, prípadne úroveň stredného manažmentu
• Chápanie produkčného procesu a materiáloveho toku
• Orientácia v pracovných inštrukciach, pracovných postupoch, dodržiavanie predpísaných štandardov
• Organizačné, komunikačné zručnosti
• Prirodzený líder, flexibilita, vedenie – riadenie tímu
• Proaktívny prístup, spoľahlivosť, schopnosť spolupracovať v tíme, odolnosť voči stresu
• Zmenový režim
• Ovládanie SAP - výhodou
• Anglický jazyk - výhodou
• PC zručnosti

Pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch: Unomedical s.r.o. is a member of Convatec which is a global medical products and technologies company, focused on solutions for the management of chronic conditions, with leading positions in advanced wound care, ostomy care, continence care, and infusion care. With around 10,000 colleagues, we provide our products and services in almost 100 countries, united by a promise to be forever caring. Our solutions provide a range of benefits, from infection prevention and protection of at-risk skin, to improved patient outcomes and reduced care costs. Convatec’s revenues in 2023 were over $2 billion. The company is a constituent of the FTSE 100 Index (LSE:CTEC). To learn more about Convatec, please visit http://www.convatecgroup.com

To find out more please visit https://careers.convatec.com - thanks for your interest!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Leško
E-mail: poslať životopis
ID: 3558850  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 850€ (v závislosti od skúseností a kvality kandidáta) + príplatky za zmennosť + kvartálny bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti