Technik

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 3, Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,98 EUR/hod.min. 4,98 €/hod. + príplatky za zmennosť + mesačný bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti | po skúšobnej dobe min. 5,28 €/hod. + príplatky za zmennosť + mesačný bonus a ďalšie benefity v súlade so sociálnou politikou spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť správne fungovanie a udržiavanie výrobných zariadení, zoraďovanie výrobných liniek pre určené produkty podľa plánu výroby.

Povinnosti a zodpovednosti:
• Technik je zodpovedný za opravu technického problému na zariadení a inštalácii a v prípade potreby má kontaktovať iný personál Technického oddelenia
• Vykonávať plánovanú údržby a opravy zariadení a udržiavať ich v stave schopnosti produkovať s najvyššou možnou efektivitou
• Zabezpečiť pre produkciu fungujúce inštalácie, technologické vybavenie, zariadenia a nástroje
• Robiť záznamy o vykonaných údržbách a opravách na zariadeniach a procesných parametroch
• Spĺňať požiadavky Systému kvality a dodržiavať Dobré dokumentačné praktiky.
• Podpora pre validačných a kalibračných pracovníkov QA oddelenia pri validáciách a kalibráciách zariadení
• V prípade potreby sa podieľa na školení nových technikov
• V prípade potreby sa podieľa na školení operátorov o bezpečnom narábaní so zariadeniami
• Spolupracovať na vývoji, vylepšeniach strojov a na projektoch
• Vykonávať pridelené úlohy
• Spolupracovať s produkciou, QA oddelením a inými oddeleniami
• Zoznámiť sa s firemnými a štátnymi bezpečnostnými predpismi
• Aktívne participovať a prispievať k úlohám jednotlivých oddelení, rozširovať si vedomosti, optimalizovať postupy a inštrukcie

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade s nariadením GDPR a so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Informácia o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie sa nachádza na: http://www.convatec.sk/o-nás/kariéra/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Preferované: technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

• Minimálne 3 roky praxe vo výrobnej prevádzke ako technik alebo nastavovač
• Základné znalosti z produkčného toku / Znalosť produkčných procesov
• Znalosť technologických zariadení a schopnosť rýchleho chápania ich systémov
• Vyhláška 508/2009 – výhodou, nie podmienkou
• Komunikačné zručnosti
• Orientácia na detail
• Flexibilita

At ConvaTec, our vision is to develop pioneering trusted medical solutions to improve the lives we touch. We are a global medical technology business focused on serving people and care givers in the areas of advanced wound care, ostomy care, continence and critical care and infusion care. We devise, develop and manufacture innovative products and services that support people with deeply personal and challenging medical conditions, helping to improve care for them and giving them greater confidence, freedom and mobility.

We are guided by our five core values, that shape the way we work, every day: Improve Care, Deliver Results, Grow Together, Own It and Do What’s Right. We are a global Group, with over 9,000 employees and in 2019, our Group generated revenues of over $1.827 billion. To learn more about ConvaTec, please visit www.convatecgroup.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselný park 3
071 01 Michalovce
www.convatec.sk
ID: 3505369  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,98 EUR/hod.