Inžinier kvality pre výrobu/ Manufacturing Quality Engineer

Unomedical s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dodržiavanie kvality v podmienkach výrobného závodu, ktorý vyrába jednorazové zdravotnícke pomôcky, t. j. zodpovedá za:
• Príprava kontrolných plánov a kontrolných inštrukcii
• Príprava analýz rizika (process FMEA) a validačných plánov v etapách implementácie nových výrobkov
• Riešenie nezhôd, plánovanie a realizácia nápravných opatrení
• Pracuje v multifunkčnom- medzinárodnom prostredí

Zasielajte žiadosť a životopis v SJ a v AJ. Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie technického smeru - zameranie Manažment kvality výhodou
• Anglický jazyk- znalosť slovom aj písmom
• Výhodou, ale nie podmienkou je:
o Skúsenosti s výrobou medicínskych pomôcok, so znalosťou a porozumením požiadavkám Systému Riadenia Kvality a Design Controls
o Skúsenosti v oblasti Risk Managementu, aplikovanie a použitie nástrojov ako FMEA, Process Mapping, Hazard Analysis, validácia testovacích metód
o Skúsenosti so Systémom Kvality a Six Sigma nástrojmi: Test Method Validation and Transfer, Statistics, Experimental Designs, Root Cause Analysis, Process Validation, Process Optimization
o Riešenie a lebo podieľanie sa na riešení nezhôd a implementácia nápravných opatrení
o Dobré počítačové znalosti MS Office. Znalosť štatistických nástrojov je výhodou

Spoločnosť Unomedical s.r.o. je súčasťou nadnárodnej spoločnosti ConvaTec, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu jednorázových medicínskych pomôcok distribuovaných do nemocníc a centier zdravotnej starostlivosti po celom svete. Do portfólia výrobkov spoločnosti ConvaTec patria stomické pomôcky a prostriedky pre vlhké hojenie rán, s vlastnými vývojovými a výrobnými centrami a dlhoročnou tradíciou. Viac informácii je možné nájsť na www.convatec.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unomedical, s. r. o.
Priemyselný park 3
071 01 Michalovce
ID: 1695719   Dátum zverejnenia: 9.11.2017