Právnik

UNMS SR

Miesto práce
Karloveská 63, Karlova Ves
Termín nástupu
dohodou
802 EUR/mesiac+ zvýšenie platového stupňa podľa odpracovaných rokov a možnosť priznania osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-participácia na tvorbe všeobecne záväzných právnych predpisov v pôsobnosti odboru technickej normalizácie po odbornej stránke;
-zabezpečovanie tvorby dohôd o spolupráci pri tvorbe medzinárodných a európskych noriem vrátane ich zmien a aktualizácií;
-príprava podkladov k sprístupneniu informácií podľa zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o slobode informácií);
- príprava podkladov vo veci porušenia zákona č. 60/2018 Z. z. o technickej normalizácii v znení neskorších predpisov;
- spolupráca pri príprave stanovísk k návrhom právnych predpisov, ktorými sa upravuje výkonná činnosť technickej normalizácie a k návrhom predpisov iných rezortov v rámci medzirezortného pripomienkového konania v spolupráci s odborom legislatívy;
-účasť na rozporových konaniach;
-spolupráca pri koncepčných a koordinačných činnostiach v oblasti medzinárodnej spolupráce a programov zahraničnej pomoci v rámci dvojstranných zmlúv;
-spolupráca pri vypracúvaní metodických postupov a iných dokumentov v rámci systému manažérstva kvality;

Možnosť osobného rozvoja.
Možnosť vzdelávania sa a zvyšovania kvalifikácie.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 40,00 € mesačne.
Pružný pracovný čas.
Služobný čas 37,5 hodín týždenne.
Základná výmera dovolenky zamestnanca 5 týždňov.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením doterajšej praxe;
- motivačný list.
Požadované dokumenty prosíme poslať emailom alebo listine na adresu: Osobný úrad, Štefanovičova 3, 810 05 Bratislava s uvedením identifikátora VK/04/2020

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

svedomitosť a spoľahlivosť, komunikačné zručnosti, adaptabilita a flexibilita, samostatnosť, schopnosť pracovať pod tlakom

ÚNMS SR je ústredným orgánom štátnej správy pre oblasť technickej normalizácie, metrológie, kvality, posudzovania zhody a akreditácie orgánov posudzovania zhody. Vypracúva koncepciu štátnej politiky, vykonáva metodickú činnosť a dozerá na plnenie úloh v oblasti normalizácie, metrológie, kvality, posudzovania zhody a akreditácie orgánov posudzovania zhody. Viac informácií: https://www.unms.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3879999  Dátum zverejnenia: 26.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac