900 - 1 100 EUR

Pomocný kuchár

Unlimited Taste s.r.o.

Miesto práce
Púchovská 12, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do tímu človeka, ktorý nám pomôže s každodennými úkonmi v našej kuchyni. Každý deň sa u nás varí niečo iné, vždy z kvalitných surovín. Ak Ťa baví variť, toto je práca ako stvorená pre Teba, naučíš sa u nás kopec vecí, ktoré si doteraz nepoznal. Sme zameraní na taliansku kuchyňu, ktorú tu uvidíš od pizze, cez pastu, risotta až k talianskym netradičným špecialitám.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900 - 1100 netto záleží od Tvojej šikovnosti

Budeš pracovať v kolektíve kde zažiješ kopec srandy. Pravidelne organizujeme teambuildingy, veľmi veľa sa naučíš o príprave jedál pod skvelým šéfkuchárom a s výplatou nikdy nemeškáme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

šikovný, pracovitý človek s láskou k dobrému jedlu

Pred necelými dvomi rokmi sme otvorili našu reštauráciu, ktorá dnes patrí medzi tie najlepšie hodnotené. Dbáme o vysokú kvalitu prípravy jedál, na ktorú dohliada šéfkuchár Tomáš Sika. Nevaríme to isté dokola, naše menu meníme na základe sezónnosti surovín + každý víkend pripravujeme špeciálnu ponuku. Takisto u nás nájdeš talianske, či lokálne vína, skvelú kávu a mnoho ďalšieho.

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača

Kontakt

Kontaktná osoba: Robert Marhefka
Tel.: +421911418340
E-mail: poslať životopis
ID: 3782347   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 - 1100 netto záleží od Tvojej šikovnosti