Staň sa IT Recruiterom

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Bratislava - stare mesto
1 000 - 2 500 EUR/mesiacFix + variabilná zložka. Priemerný mesačný plat sa reálne hýbe 1500-2500€, podľa tvojej šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak nemáš skúsenosti z HR či Recruitingom vôbec nevadí! Príležitosť u nás dostaneš, ak si šikovný človek s potenciálom, rád komunikuješ a máš zdravý sedliacky rozum.

Po pár mesiacoch u nás sa môžeš stať IT Recruiterom - človekom, ktorý hľadá tých najžiadanejších ľudí na trhu.

Čo budeš robiť?
- tvojou úlohou bude hľadanie špecialistov z oblasti IT, jednej z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí na trhu. Našimi klientami sú banky, technologické spoločnosti ale aj zopár startup-ov.
- budeš sa starať o celú agendu spojenú s vyhľadávaním a náborom kandidátov pre našich klientov.
- aktívne pracovať s pracovnými portálmi a našou internou databázou, oslovovať vhodných potenciálnych uchádzačov, viesť s nimi pohovory a nakoniec dohliadať na následný proces tvojich kandidátov u klienta
- tiež budeš zodpovedať za administratívu spojenú s týmito úkonmi (zapisovať údaje do databázy, prípadne si robiť reporty ohľadom tvojich aktivít).
- časom by sme chceli aby si sa stal aj kontaktou osobou pre klientov a zastrešil celú komunikáciu s tými, ktorí budú tvoji.

Väčšina kolegov, ktorá u nás pracovala, k nám prišla bez predchádzajúcej skúsenosti s recruitmentom a nevedela ani veľa o IT. Po 2 rokoch strávených u nás naštartovali svoju kariéru a teraz pracujú ako IT recrutieri pre najznámejšie firmy na trhu.
Fungujeme už takmer 10 rokov a máme kapacity, možnosti a chuť ťa to naučiť.

Takže ako sme písali vyššie, ak ukážeš, že na to máš, urobíme z teba špecialistu na hľadanie IT špecialistov:)

Čo ti ponúkame:
Samozrejmosťou, okrem platu, sú odmeny, sick day-e, platené voľno v deň narodenín,...
Z vybavenia dostaneš notebook a telefón s flat paušálom, oboje aj na súkromné účely. Monitor a pracovnú stoličku do home-office ti zabezpečíme tiež. Ak budeš na prácu potrebovať čokoľvek iné, zakúpime:)

Ak si šikovný a samostatný, po zapracovaní nemáme problém ani keď budeš pracovať naplno z domu. Kanceláriu máme v centre Bratislavy.

V rámci rozvoja, ti ponúkneme školenia a workshopy na zlepšovanie tvojich IT znalostí ale aj soft skillov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by sme chceli aby si mal/robil/ vedel:

Mal by si už mať nejakú pracovnú skúsenosť, ideálne takú, kde si sa stretol s komunikáciou s ľudmi, nebojíš sa zdvihnúť telefón, či napísať email a vieš byť aj asertívny.
Musíš, a na tom trváme, mať chuť, motiváciu a záujem robiť túto prácu. A myslíme to vážne. Inak budeš nešťastný a vyčerpaný a my z teba tiež. A to si navzájom urobiť nechceme.
Určite zvážime aj študenta/ku, ktorý za pár mesiacov končí vysokú školu.
Ideálne by bolo ak by si ovládal angličtinu na pokročilej úrovni, čo znamená čítanie, písanie ale aj rozprávanie. Iné jazyky až tak nevyužiješ, s angličtinou sa v nejakej forme stretneš denne.

Nemusíš mať žiadne konkrétne vzdelanie. Ak ho máš a ak ho máš aj v odbore, je to super, ale netrváme na tom.

Tak čo, pridáš sa k nám?

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4541861  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac