SAP EWM (implementačné projekty)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 300 - 4 000 EUR/mesiacVýsledná mzda je na TPP a závisí od skúsenosti uchádzača. Na kontrakt priamo úmerne vyšší plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia digitálnych logistických riešení pre klientov postavených na SAP EWM a S/4
- Úzka kooperácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi
- Implementácia nových a rozširovanie už integrovaných riešení
- Komunikácia s vývojármi

- Možnosť práce z domu
- Projekty pre známych klientov, kde sa primárne robí implementácia, nie údržba
- Možnosť pracovať s najnovšími technológiami
- Príspevok do 3. piliera,
- Dovolenka nad zákonom stanovený rámec
- Príspevky na dopravu, vzdelávania, MultiSport karta,....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť, ktorá ma lokálny 30 členný tím SAP konzultantov a robí na lokálnych a aj medzinárodných projektoch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aspoň 3 roky skúsenosti so SAP EWM či už zo strany klienta alebo dodávateľa
- Komunikatívnosť a logické myslenie
- Pokročilú znalosť Anglického jazyka

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4533875  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac