IT Tester - junior/medior

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 3 700 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od praxe a skúseností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme IT testera - či už skúseného mediora alebo aj šikovného juniora. Ak máte aspoň 2-ročnú prax a chuť rozvíjať sa ďalej ako IT tester, ozvite sa nám.

Stanete sa súčasťou slovensko-nemeckého tímu, ktorý poskytuje kompletné SW riešenia a firemné produkty pre svojho najväčšieho klienta.

Náplňou práce bude:
- Návrh a príprava testovacích scenárov pre manuálne aj automatizované testovanie
- Vykonávanie manuálnych testov
- Vykonávanie automatizovaných testov (funkčné, regresné,
integračné a akceptačné testy)
- Vytváranie automatizovaných testov a príprava testovacích dát
- Analýza nájdených chýb, vyhodnotenie a reportovanie výsledkov testov
- Úzka spolupráca s vývojárskym tímom
- Podieľanie sa na návrhu testovacej stratégie

- Práca z domu alebo Bratislavskej kancelárie - podľa Vašich preferencií
- Konkurencieschopný plat
- Najnovšie technológie
- Medzinárodný tím

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Nemecká spoločnosť pôsobiaca ako poskytovateľ komplexných SW riešení s vlastným unikátnym produktom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Prax s automatizovaným a manuálnym testovaním min. 2 roky - PODMIENKOU
- skúsenosti s testovacím toolom (Selenim/Postman/SoapUi/Tosca/prípadne iné)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4499484  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac