Back End Developer (Node.js/Typescript) pre zabehnutý start-up (+možnosť získať akcie)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 500 - 4 000 EUR/mesiacPlatové rozhranie uvádzame na TPP a závisí od nadobudnutých skúseností. Na živnosť priamo úmerne vyšší plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodného start-upu hľadáme Senior Back End Developera. Budeš súčasťou tímu, ktorému pomôžeš navrhnúť, vyvinúť, otestovať a udržiavať vysoko škálovateľné cloudové služby v oblasti Machine Learning.

Tvojou úlohou bude:
- navrhnúť, vyvinúť, zdokumentovať a otestovať vysoko škálovateľné cloudové mikroservisy
- analyzovať existujúce a pripravované cloudové riešenia a navrhovať zlepšenia cloudovej infraštruktúry klienta
- budeš tiež spolupracovať s tímami Data Science a Data Engineering pri stanovení priorít pri vývoji a vydaní nových funkcionalít

- Remote práca ale office v centre BA
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Možnosť získať akcie spoločnosti
- Dovolenka na viac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátne Data Science produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

TypeScript - Pokročilý
Node.js - Pokročilý
Docker - Pokročilý
Amazon Web Services (AWS) - Pokročilý

- Skúsenosti ako Back End Developer aspoň 3 roky
- Znalosť Node.js/Typescript, Go alebo podobného jazyka
- Znalosť Dockeru (ideálne Kubernetes)
- Skúsenosti s AWS
- Znalosť Python je výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Vzdelanie v oblasti IT, matematiky, informačných systémov

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4478159  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac