BI analytik pre zabehnutý start-up (+možnosť získať akcie)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacPlatové rozhranie uvádzame na TPP a závisí od nadobudnutých skúseností. Na živnosť priamo úmerne vyšší plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodného start-upu hľadáme BI analytika. Budeš súčasťou tímu skúsených data scientistov a analytikova budeš sa podieľať na analýze a vizualizácii dát.

Tvoje úlohy:
- pomôžeš vylepšiť výkon 2 základných produktov spoločnosti
- budeš vytvárať dashboardy a vizualizácie dát
- úzko spolupracovať s data analytikmi na príprave queries
- na základe dát analyzovať trendy a navrhovať zlepšenia

- Remote práca ale office v centre BA
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Možnosť získať akcie spoločnosti
- Dovolenka na viac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátne Data Science produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
QlikView - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti BI, data reportingu aspoň 2 roky
- Znalosť SQL, datovej analyzy
- Skúsenosť s niektorým z data vizualizačných nástrojov (napríklad QlikView, PowerBI, Tableau,... )
- Znalost Python/R je výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Vzdelanie v oblasti IT, matematiky, informačných systémov

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4477709  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac