Sales Executive s nemčinou

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac+ výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre slovenského klienta, ktorý vyvíja riešenia pre globálny trh a je inovátorom vo svojom odbore hľadáme špecializovaného business development manažéra, ktorý naplno využije svoj talent a schopnosti na rozvoj medzinárodného B2B podnikania u klienta.

Budete zodpovedný za:
- end to end sales
- mapovanie trhu a konkurencie v medzinárodnom prostredí
- aktívna akvizícia nových klientov a account management
- budovanie vzťahov s potenciálnymi, novými aj existujúcimi zákazníkmi
- vyjednávanie zmlúv, negociácia

- Bonusy k základnému platu vyplácané kvartálne podľa Vašej výkonnosti
- Cafeteria system - fitness a zdravie, wellness, kultúra, cestovanie, vzdelávanie, penzijný systém a mnohé ďalšie..
- Firemné akcie - spoločné raňajky, vianočné večierky, letný teambuilding a iné..
- Mimoriadne príspevky v prípade významných životných udalostí – svadby, narodenie dieťaťa..
- Podpora kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Sick days
- Ak práve nie ste na pracovnej ceste za klientom, môžete pracovať z domu alebo z moderne zariadenej kancelárie v Bratislave (podľa Vašich preferencií)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátne produkty, pričom sa opiera o špičkové vývojárske tímy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- aspoň 3 roky skúseností na podobnej pozícii v medzinárodnom prostredí
- znalosť IT sales/technológií
-výborná znalosť nemčiny (komunikácia aj písomná forma)
- proaktívnosť, výnimočné prezentačné a komunikačné zručnosti
- ochota cestovať (v rámci vášho územia predaja)

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4476647  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac