SAP konzultant - logistika

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 2 000 EUR/mesiacfinálna ponúknutá mzda v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, s centrálou v Nemecku, ktorý viac ako 20 rokov pôsobí na Slovensku hľadáme špecialistu na bežiaci projekt nasadenia nového interne vyvinutého SAP riešenia pre logistiku.

Vašou zodpovednosťou bude:
- Komunikácia so zahraničnými implementačným tímom
- Pomoc pri nasadzovaní a konfigurácii SAP
- Školenie užívateľov a príprava dokumentácie
- Testovanie procesov a riešenie vzniknutých problémov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá je súčasťou koncernu, ktorý pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Pokročilý

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti logistiky, znalosť logistických procesov
- Skúsenosti so SAP implementáciou - ideálne znalosť SAP WM
- Plynulá znalosť nemeckého jazyka a aspoň základne komunikačné znalosti anglického jazyka

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4067423  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac