Senior fullstack PHP developer

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 000 - 3 000 EUR/mesiacfinálna mzda bude závisieť od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš chuť vyvíjať nové produkty pre lídra v segmente, toto by mohla byť rola pre teba:

- budeš sa podieľať na analýze, vývoji, implementácii riešenia a tvorbe technickej dokumentácie
- budeš vyvíjať nové riešenia a podieľať sa aj udržiavaní tých existujúcich
- budeš mať možnosť aplikovať nové technológie a trendy, ktoré využiješ na zaujímavom a na trhu etablovanom produkte s veľkým potenciálom ďalšieho rastu

- Flexibilný pracovná doba, možnosť Home- office
- Zamestnanecké zľavy
- Firemné akcie
- Príspevok na vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Líder vo svojlm segmente na trhu, ktorý poskytujeme komplexné riešenia pre zákazníkov .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

OČAKÁVAME OD TEBA:
- veľmi dobrú znalosť PHP 7, ideálne PHP 8
- máš pracovnú skúsenosť s MVC frameworkom
- záleží nám na kvalitnom a udržateľnom kóde. Preto píšeme SOLID, využívame DI a zaujímame sa o DDD.
- skúsenosti s Git a chuť sa stále učiť nové koncepty a technológie
- výhodou je ak poznáš Golang, Elixir alebo Python
- nebojíš sa experimentov a problémov, rád/rada sa z nich poučíš a vymyslíš zlepšenia,
- skúsenosť s prácou v tíme je veľkou výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4025520  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac