Service Delivery Manager

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Od 1 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka (finálna ponúknutá výška platu bude závisieť od skúseností kandidatáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z bankovej oblasti hľadáme skúseného Service Delivery Managera, ktorého úlohou bude:

- zabezpečovať komunikáciu medzi IT tímami a biznisom v rámci servisu, podpory a rozvoja IT systémov
- komunikovať s internými aj externými dodávateľmi
- kontrolovať dodržiavanie interných a externých SLA
- riadiť IT dodávky interných aj externých dodávateľov (plánovanie, financovanie, koordináciu)
- dohliadať na čerpanie plánovaného rozpočtu a riadiť financovanie dodávok
- zabezpečovať naplánovanie a zaradenie rozvojových požiadaviek do release
- koordinovať dodanie riešenia požiadaviek v súlade s termínmi release plánu
- riadiť prevzatie IT projektov do prevádzky

- Pohyblivá pracovná doba
- Stravný lístok aj počas neprítomnosti v práci
- Dni voľna na preliečenie
- Príspevok na zdravie, šport a ďalšie vzdelávanie
- Zvýhodnená náhrada príjmu počas práceneschopnosti
- Príspevok pri odchode do dôchodku
- Finančná odmena pri pracovnom jubileu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Banková spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už vyše 20 rokov a patrí medzi 5 najväčších bánk na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Change Management (CM) - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 3-ročná skúsenosť na obdobnej pozicií

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Minimálne 3 roky praxe v oblasti IT koordinácie/manažmentu
- Skúsenosti s vývojom a prevádzkou SW riešení (DWH/BI, web/mobilné aplikácie)
- Znalosť JIRA (monitoring a správa celého životného cyklu zmenových požiadaviek)
- Skúsenosti s change managementom
- Skúsenosti z oblasti bankingu výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4017553  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac