IT Solution Designer

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme do tímu skúseného IT Analytika/Solution Designera, ktorého úlohou bude:

- zber biznis požiadaviek, vypracovanie návrhov SW riešení v súlade s IT architektúrou, štandardami a normami
- príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov a posúdenie ich vhodnosti s ohľadom na existujúci IT landscape, integrácie a potreby zákazníka
- podieľať sa na návrhoch integrácií systémov (web services, ETL,..)
- aktívne sa zúčastňovať na prebiehajúcich projektoch

- 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné príspevky a platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- plne hradené stravné lístky
- interné a externé školenia, teambuildingy a eventy
- flexibilná pracovné doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Našim klientom je vedúca elektroenergetická spoločnosť na Slovensku poskytujúca služby domácnostiam, podnikateľským subjektom aj strategickým podnikom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
- všeobecný prehľad v IT a základné znalosti (Linux, Windows, SAP)
- znalosť SQL, relačných DB a princípov relačného dátového modelu
- znalosť UML a Enterprise Integration Patterns
- znalosť princípov SOA a metodológie TOGAF výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3818415  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac