Mid/ Senior Automation SAP tester

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 200 - 3 500 EUR/mesiac+ atraktívne mesačné bonusy. Výsledná mzda závisí od praxe a skúseností konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Automatizovaných testerov - tak skúsených seniorov, ako aj šikovných mediorov. Ak máte aspoň 2-ročnú prax a chuť rozvíjať sa ďalej ako IT tester, ozvite sa nám.

Náplňou práce bude:
- Návrh a príprava testovacích scenárov pre automatizované testovanie
- Vykonávanie automatizovaných testov
- Vytváranie automatizovaných testov a príprava testovacích dát
- Analýza nájdených chýb, vyhodnotenie a reportovanie výsledkov testov
- Úzka spolupráca s vývojárskym tímom
- Podieľanie sa na návrhu testovacej stratégie
- Účasť na medzinárodných projektoch prevažne v regióne DACH

- šanca pracovať na inovatívnych zadaniach so špičkovými technológiami
- medzinárodná, tímovo orientovaná spoločnosť riadená vlastníkom
- work-life balance
- neobmedzený home-office
- flexibilná pracovná doba
- bonusová dovolenka počas Vianoc
- moderné smartfóny a notebooky (MacBook) aj na súkromné ​​použitie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na renomované výrobné spoločnosti v oblasti efektívneho využívania IT na dosiahnutie ich obchodných cieľov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Prax s automatizovaným testovaním min. 2 roky
- Prax s písaním testovacích skriptov v Selenium alebo Tosca výhodou
- Skúsenosti s Javascript, C#, VB script výhodou
ID: 3804539  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac