Senior Linux Administrátor

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3000 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného Linux/Unix administrátora, ktorý sa okrem linuxu orientuje komplexne v infraštruktúre, nezľakne sa sietí, virtuálnych serverov a architektúra infraštruktúrnych riešení mu tiež nie je cudzia. Ak ste sa v popise našli, možno hľadáme práve Vás!

• Vedenie tímu a podpora špecialistov
• Odborná zodpovednosť za zabezpečovanie a zdokonaľovanie firemnej IT infraštruktúry, strategické návrhy a vylepšenia infraštruktúry
• Zodpovednosť za prípravu návrhov rozvoja IT infraštruktúry
• Návrh zmien s ohľadom na definované požiadavky
• Vedenie monitoringu a profilaxie firemných systémov a sietí (prevádzka niektorých služieb beží 24/7)

• 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
• pravidelné tímové a firemné akcie (motokáry, airsoft, chaty, skialp, lyžovačky)
• pravidelné odborné školenia (výber z rôznych aktuálnych tém v rámci technológií napr. blockchain, iot, microservices, machine learning, vývoj enterprise architektúry, a mnohé ďalšie)
• nadštandardné zdravotné prehliadky
• príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
• príspevok na šport, kultúru, wellness

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klientom je softvérová spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti informačných technológií so špecializáciou na sektor telekomunikácií, bankovníctva a verejnej správy ako aj na riešenia pre inteligentné systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
VMware ESX - Pokročilý
Docker - Základy
Kubernetes - Základy

• znalosť (a ideálne aj skúsenosti) s Dockerom, Kubernetes a kontajnerizáciou
• znalosť VMWare, Citrix, Identity management
• skúsenosti s automatizáciou procesov
• záujem o nové trendy v oblasti infraštruktúry a schopnosť pretaviť to do funkčných návrhov

Skúsenosti, ktoré sú výhodou:
• skúsenosti s administráciou relačných databáz (hlavne Oracle) - výhodou
• skúsenosti so správou siete a routovacími protokolmi (BGP,OSPF) - výhodou

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3781243  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3000 eur/mesiac