IT Manažér

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za manažment tímu administrátorov
- Zodpovednosť za manažment, správu a administráciu IT infraštruktúry, siete, serverov, diskových polí a príslušných komponentov
- Zodpovednosť za manažment, správu a administráciu systémov bežiacich na IT infraštruktúre
- Spolupráca s BSO pri nastavovaní a riešení informačnej bezpečnosti, bezpečnostných komponentov a bezpečnostných riešení
- Návrh a implementácia nových technologických riešení IT infraštruktúry a sieti
- Sledovanie, kontrola a údržba - monitoring serverov a príslušných operačných systémov
- Zodpovednosť za zálohovanie informačných systémov
- Komunikácia s tretími stranami pri riešení vzniknutých problémov ako aj plánovaných zmenových aktivít
- Konfigurácia, rozvoj a ladenie výkonu infraštruktúry
- Zodpovednosť za monitoring funkčnosti systémového softvéru a otestovanie a aplikácia príslušných bezpečnostných záplat, patchov a nutných aktualizácií systémového softvéru.
- Zodpovednosť za aktívne preberanie a riešenie pridelených úloch a vzniknutých incidentov v súčinnosti s ostatnými kolegami IT oddelenia
- Reporting pre IT riaditeľa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

starting from 3000 EUR (depending on your skills level)

- 5 dní dovolenky naviac
- 5 dní extra voľna (sick day, vzdelávanie)
- Príspevok zamestnávateľa na dopravu
- Príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie
- Príspevok zamestnávateľa za pracovné jubileum
- Skvelá Multišport karta za výhodných podmienok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Medzinárodná finančná inštitúcia, ponúkajúca služby v oblasti poisťovníctva, dôchodkov a správy aktív.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý

• zodpovednosť, dôslednosť, zmysel pre detail
• spoľahlivosť a komunikatívnosť
• aktívny prístup k riešeniu úloh a problémov
• relevantné skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti IT administrácie (UNIX/Linux, Windows serverov, LAN/WAN)

Preferované:
• relevantné skúsenosti s administráciou DB Oracle a aplikačných serverov (Tomcat, JBoss)
• komunikatívnosť, schopnosť bezkonfliktne komunikovať s ľuďmi
• odolnosť voči stresu, schopnosť zvládať záťažové situácie
• príjemné vystupovanie a schopnosť efektívnej komunikácie
• proaktívny prístup a orientácia na zákazníka
• bezúhonnosť

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Fričová
Tel.: +421 917 387 088
E-mail: poslať životopis
ID: 3738683   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   starting from 3000 EUR (depending on your skills level)