2 500 - 3 500 EUR

Senior IT Projektový Manažér

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta z bankovej oblasti hľadáme skúseného IT Projektového Manažéra, ktorého úlohou bude:

- zastrešovať a samostatne viesť IT projekty počas celého ich životného cyklu
- zodpovedať za prípravu a plnenie projektového plánu a budgetu
- identifikovať a mitigovať projektové riziká
- komunikovať s internými biznis aj IT tímami, ako aj externými partnermi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500 - 3500€/m. + bonusy (celková mzda je závislá od skúseností kandidáta)

- pohyblivá pracovná doba
- stravný lístok aj počas neprítomnosti v práci
- dni voľna na preliečenie
- príspevok na zdravie, šport a ďalšie vzdelávanie
- zvýhodnená náhrada príjmu počas práceneschopnosti
- príspevok pri odchode do dôchodku
- finančná odmena pri pracovnom jubileu
- vianočný večierok
- family sport days
- teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Banková spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už vyše 20 rokov a patrí medzi 5 najväčších bánk na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti so samostatným vedením IT projektov (min. 3 roky)
- znalosť metodiky PRINCE2, certifikácia výhodou
- prax v bankovom sektore výhodou
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Preisingerová
Tel.: +421918452856
E-mail: poslať životopis
ID: 3667403   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500 - 3500€/m. + bonusy (celková mzda je závislá od skúseností kandidáta)