UI/UX programator (CSS)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- design a vývoj v rámci Frontend (CSS, HTML5, JavaScript)
- práca v agilnom tíme (2-týždňové šprinty, každé 2 týždne releases)
- participácia na celom vývoji aplikácie: client, server aj databáza
- spolupráca v päťčlennom tíme frontend developerov
- HTML a LESS
- ukladanie dát do MySQL, PostgreSQL a do Redis-u
- vývoj aplikácií nasadzovaných na CentOS, v rámci provisioning používanie
Saltstack
- príprava buildov v Jenkinse

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 900,- EUR/mesačne (minimálna nástupná mzda, pričom výsledná suma je závislá od diskusie na pracovnom pohovore a skúsenosti konkrétneho kandidáta)

- nezaťažovanie byrokraciou a vykazovaním práce do nástrojov
- možnosť využiť kreativitu a prezentovať svoje zaujímavé návrhy
- work-life balance vďaka pružnému pracovnému času
- čerstvá káva
- firemný telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Naším klientom je spoločnosť s ročným obratom 400 miliónov EUR, vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím (viac ako 60 IT špecialistov z celkového počtu 110 zamestnancov). Kladie dôraz na voľnosť, fullstack vývoj a DevOps kultúru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- predchádzajúca skúsenosť s agilným vývojom
- znalosť technológií CSS, HTML, JavaScript
- výhodou je aj znalosť Java, Spring, SQL , ReactJS
- skúsenosť so Storybook toolom
- záujem o nové technológie a trendy
- obľuba ReactJS, dátových štruktúr a algoritmov

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unlimit Recruitment
Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Benda
Tel.: +421 903 926 772
E-mail: poslať životopis
ID: 3660851   Dátum zverejnenia: 7.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 900,- EUR/mesačne (minimálna nástupná mzda, pričom výsledná suma je závislá od diskusie na pracovnom pohovore a skúsenosti konkrétneho kandidáta)