Frontend programátor (Angular/Typescript)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 300 - 3 500 EUR/mesiacFinálna výška platu závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:

- Nanovo vyvíjať a zároveň udržiavať webové aplikácie pre najväčšieho klienta spoločnosti
- Spolupracovať s tímom na návrhu FE aplikácií a ich integrácií na back-end systémy

Zamestnanecké benefity budú bližšie uvedené pri osobnom rozhovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Nemecká spoločnosť pôsobiaca ako dodávateľ komplexných SW riešení s vlastným jedinečným produktom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- prax s vývojom frondendovej časti aplikácií min 2 roky
- znalosť technológií Angular 2+, Typescript/ JavaScript, CSS, HTML
- znalosť vývoja BE v C#, .NET je výhodou, nie podmienkou
- praktické skúsenosti s Git, SQL
- záujem o nové technológie a trendy

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3660851  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac