Senior Network Administrator

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
základná mzda od 1700 € brutto, finálna mzda závisí od schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior sieťový špecialista je zameraný na návrh, údržbu, trouble-shooting a vylepšovanie zverenej časti infraštruktúry.

- Navrhuje architektúru, štruktúru a IP adresácie multiplatformových LAN/MAN/WAN sietí
- Spravuje a dohliada na sieťové, autentifikačné a bezpečnostné prvky, LAN/MAN/WAN siete, perimeter, monitoring, špecifické servre a appliance
- Rieši incidenty a problémy aplikácií, produktov a technologických celkov, zadané v ServiceNow v súlade s SLA
- Inštaluje, konfiguruje a aktualizuje routere, switche, firewally v sieti LAN/MAN/WAN, špecifické servre a appliance
- Zabezpečuje nasadzovania nových aplikácií, serverov, virtualizácie
- Navrhuje riešenia zamerané na skvalitnenie a zefektívnenie technickej infraštruktúry a/alebo nákupov aplikácií, produktov v infraštruktúrnej oblasti
- Vedie interné infraštruktúrne projekty, spolupracuje na projektoch
- Vytvára a udržiava efektívne vzťahy s externými dodávateľmi za účelom zaistenia náležitej úrovne podpory, ako aj technické požiadavky za objednávateľa
- Poskytuje poradenstvo a odborný názor pri plánovaných zmenách infraštruktúry a projektoch
- Zabezpečuje nepretržitú podporu (24/7) pridelených technologických oblastí podľa harmonogramu služieb a SLA

- možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
- 5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
- zvýhodnené finančné produkty
- príspevok na DDS a životné poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Our client is one of the largest and strongest financial groups in Slovakia. Thanks to its members they excel in their wide portfolio of products and services covering mortgages, consumer loans, savings and investment products, current accounts, as well as insurance, building savings, leasing and factoring.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

- Minimálne 5 rokov relevantnej praxe v oblasti telco/dátových sietí
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni – B1 a vyššie
- Pokročilá znalosť IT data infraštrktúry
- Vyššia odborná certifikacia /napr. CCNP/ je výhodou
- Logické a koncepčné myslenie, schopnosť prinášať a presadzovať vhodné riešenia
- Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3620681  Dátum zverejnenia: 15.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1700 € brutto, finálna mzda závisí od schopností a skúseností