Hľadáme Data Scientistov rôznej seniority

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 300 - 4 000 EUR/mesiacPlatové rozhranie uvádzame na TPP a závisí od nadobudnutých skúseností. Na živnosť priamo úmerne vyšší plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou prácou reálne ovplyvníš chod firmy a fungovanie zákazníkov, takže sa nebudeš obávať toho, že výsledky Tvojej práce niekto založí do šuflíka.

Tvoje úlohy:
- Spolupráca s Data Science tímom na ad-hoc analýzach aj veľkých projektoch
- Aktívne hľadanie vzorov v dátach, písanie algoritmov v Pythone
- Vývoj či spolupráca na jednom z nosných data science produktov spoločnosti
- Modelovanie dát pomocou štatistických, ekonomických a Machine learning metód
- Komunikácia s medzinárodným tímom, tím lídrom, vedením spoločnosti
- Participovanie na stanovení dlhodobej stratégie Data Science tímu

- Remote práca ale office v centre BA
- Flexibilný pracovný čas
- Finančné odmeny
- Možnosť získať stock share
- Dovolenka na viac a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátne Data Science produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie z oblasti IT/ matematika/ štatistika, ideálne FEI
- Skúsenosti v oblasti Data Science aspoň 2 roky
- Znalosť programovacieho jazyka Python
- Skúsenosti s Machine learningom princípmi či štatistickými metódami
- Precíznosť a schopnosť vyhľadávať v dátach logické súvislosti
- Angličtina na komunikatívnej úrovni

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3461644  Dátum zverejnenia: 24.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac