Data scientist

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si analytický typ s aspoň trojročnými skúsenosťami, ktorý má rád výzvy a netriviálne problémy? Veríš svojim schopnostiam a vieš si obhájiť svoju prácu silnými argumentmi?

Potom je táto pozícia ako šitá pre Teba. Budeš mať prístup k tonám dát v ktorých budeš hľadať súvislosti. Tvojou jedinečnou výhodou je to, že na pozícii môžeš naplno využiť svoj potenciál a kreativitu. Svojou prácou reálne ovplyvníš chod firmy, takže sa nebudeš obávať toho, že Tvoju analýzu niekto založí do šuplíka. Popritom budeš súčasťou tímu, ktorý posunie analytiku na novú úroveň.

Tvoje úlohy:
- Reporting a plnenie úloh podľa pokynov hlavného analytika a vedenia spoločnosti
- Ad-hoc reporty a analýzy pre vedenie spoločnosti
- Aktívne hľadanie vzorov v dátach a pravidelná prezentácia zistení do tímu analytikov
- Participovanie na stanovení dlhodobej stratégie analytického tímu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2000€ - 4000€/mesiac (výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača)

- Príležitosť pracovať pre stabilnú firmu, ktorá sa stále rozvíja a rastie
- Príjemný mladý kolektív
- Atraktívna pracovná náplň - možnosť byť zodpovedný za smerovanie v oblasti dátovej analytiky
- Čerstvá káva na pracovisku, flexibilný pracovný čas, firemný mobil + notebook, ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť vyvíjajúca unikátny produkt, pričom sa opiera o špičkový vývojársky tím (viac ako 60 IT špecialistov z celkového počtu 110 zamestnancov). Kladie dôraz na voľnosť, fullstack vývoj a DevOps kultúru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ukončené štúdium informatického alebo matematického zamerania
- Plynulá znalosť Anglického jazyka
- Aspoň 3 roky skúsenosti na pozícii Data scientist
- Znalosť programovacieho jazyka Java, prípadne Python/R
- Aspoň základné skúsenosti s machine learningom, štatistickými metódami, regresnou analýzou a podobne

- Aktívny a samostatný prístup k riešeniu úloh
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Precíznosť a schopnosť vyhľadávať v dátach logické súvislosti

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unlimit Recruitment
Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Petrek
Tel.: +421 905 804 599
E-mail: poslať životopis
ID: 3461644   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000€ - 4000€/mesiac (výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača)