Hľadáme iOS Developera!

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 2500 eur/m zaleží od seniority profilu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do tímu, ktorá bude:

o pracovať na vývoji mobilných aplikácií na platfore iOS
o spolupracovať s tímom na definovaní, dizajne nových funkcionalít
o pracovať na odstraňovaní chýb a zlepšovaní výkonnosti aplikácií
o implementovať nové technológie s cieľom zvýšiť efektívnosť vývoja

o možnosti vzdelávania a osobného rastu
o kultúrny program (kultúrne a spoločenské podujatia)
o športové aktivity
o práca v dynamickom tíme
o doplnkové dôchodkové pripoistenie
o iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je jedným z najsilnejších softvérových domov v strednej a východnej Európe. Patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov komplexných riešení a služieb v oblasti informačných technológií „šitých na mieru“. Realizujeme rôzne projekty pre komerčnú sféru, ako aj pre štátnu správu a samosprávu. Pracujeme v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, verejného sektora, a iných. Spolocnost je súčasťou medzinárodnej skupiny , ktorá v súčasnosti pôsobí v 54 krajinách sveta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Požiadavky - hard skills:
- Praktická znalosť iOS vývoja (iOS framework)
- praktická znalosť programovania v Objective-C
- znalosti s vývojom mobilných aplikácií (celkový cyklus vývoja aplikácie)
- vítané skúsenosti v oblasti user experience
- výhodou aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni odbornej komunikácie
Požiadavky - soft skills:
- komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3296016  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 2500 eur/m zaleží od seniority profilu