IT Architekt (transformačný projekt)

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme do tímu IT Solution Architekta, ktorý bude zastrešovať komplexný projekt optimalizácie SW riešení (existujúcich aj greenfield).

ÚLOHY A ZODPOVEDNOSTI:
- analýza existujúceho IT landscape s cieľom jeho konsolidácie v súlade s IT a business stratégiou
- definovanie a ďalší rozvoj architektonických princípov a štandardov v spolupráci s tímom architektov
- úzka spolupráca so stranou businessu pri formulácii a analýze požiadaviek
- presadzovať “design to cost” riešenia v súlade so stratégiou spoločnosti
- tvorba high-level technických návrhov riešení a zadaní (RFI, RFP) pre externých dodávateľov a hodnotenie IT obsahu ponúk
- zabezpečovanie technickej podpory prioritných incidentov a zastrešenie školení

- flexibilná pracovná doba s 37,5 hodinovým fondom pracovného času
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- nadštandardné lekárske prehliadky
- finančné príspevky a platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- interné a externé školenia, teambuildingy a eventy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Našim klientom je vedúca elektroenergetická spoločnosť na Slovensku poskytujúca služby domácnostiam, podnikateľským subjektom aj strategickým podnikom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

6

- Prax na pozícii IT Architekta min 2 roky a/alebo 6 rokov ako IT Analytika
- Praktické skúsenosti s návrhom IT architektúry Frontendovych rieseni
- Skúsenosť s modelovacím nástrojom Enterprise Architect a využívaním agile, devops, custommer centric design, prototyping

VÝHODOU:
- Znalost metodík TOGAF, CMMI a ITIL
- Predošlá skúseosť z oblasti utility, bankovníctvo, telco

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3180466  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac