IT Administrator

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Administrácia Windows infraštruktúry
•Inštalácia, konfigurácia a aktualizácie operačných systémov
•Riešenie servisných incidentov, požiadaviek a zmien
•Správa a inštalácia Windows 7,10
•Administrácia a práca v prostredí office 365
•Ladenie systémov a MS cluster, Clustering
•Administrácia diskových polí (HP blade)
•Nasadzovanie MS Active Directory, MS Exchange, DNS
•Práca na projektoch ako člen projektového tímu
•Základná správa LAN/ WAN

•Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
•5 dní dovolenky navyše
•Doplnkové dôchodkové sporenie
•Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
•Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
•Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
•Eventy, Teambuildingy
•Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
•Pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Líder v oblasti elektroenergetiky poskytujúci služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

•Skúsenosti s administráciou Windows serverov
•Shell scripting – napr. powershell,bash, pyhton/perl a pod.
•Skúsenosti s administráciou diskových polí (HP blade)
•Skúsenosti s produktom MS Sharepoint na úrovni administrácie
•Znalosti serverového hardware (servery, diskové polia, blade technológie)
•Skúsenosti z nasadzovania MS Active Directory, MS Exchange, DNS
•Skúsenosti s prácou na projektoch ako člen projektového tímu
•Orientácia v ITSM/ITIL (Change management etc)
•Znalosti elektronickej pošty na báze MS Exchange , Exchange Server

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3179991  Dátum zverejnenia: 6.9.2017