Administrátor sieťovej bezpečnosti

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a skúsených administrátorov sieťovej bezpečnosti, ktorí majú chuť zúčastniť sa na projekte budovania novej infraštruktúry nášho klienta a stať sa súčasťou úplne nového oddelenia.

Náplň práce:
•Správa a administrácia firewallov
•Správa load balancerov a aplikacnych firewallov
•Správa linuxovych serverov
•Ochrana systémov pred nepovoleným prístupom alebo modifikáciou
•Inštalácia opravných balíkov a bezpečnostných fixov do spravovaných zariadení a serverov
•Monitorovanie preformance, navrhovanie monitorovacích scriptov,
•Riešenie problémov a návrh opatrení na predchádzanie vzniku potenciálnym problémom
•Reportovanie, eskalácia, dohľad nad priebehom riešení technických problémov na ďalšej úrovni podpory
•Údržba prevádzkovej dokumentácie, reporty o stave prostredia

•Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
•5 dní dovolenky navyše
•Doplnkové dôchodkové sporenie
•Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
•Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
•Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
•Eventy, Teambuildingy
•Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
•Pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Líder v oblasti elektroenergetiky poskytujúci služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii
• Ovládanie praktík a postupov sieťovej a počítačovej bezpečnosti
• Skúsenosti s administráciou sietí, firewallov, load balancerov a pridružených systémov
• Skúsenosť s CheckPoint firewallom je vítaná
• Znalosť správy Linuxovýxh serverov

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3179977  Dátum zverejnenia: 6.9.2017