Vedúci oddelenia Service Desk

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra schopného zastrešiť novovznikajúce oddelenie technickej podpory, ktoré bude mať 10 ľudí.

Vašou úlohou bude:

- Viesť tím agentov, ich pravidelné školenie, rozvíjanie ich zručností a komunikačných schopností
- Definovať a vytvárať pracovné postupy a dokumentáciu.
- Pravidelné školenia agentov a taktiež školenie ostatných riadiacich pracovníkov
- Vykonávanie úloh a povinností podľa ITIL štandardov, incident management, problém management,...
- Komunikácia so internými zákazníkmi na dennej báze na požadovanej kvalitatívnej úrovni.
- Profesionálne vystupovanie na osobných stretnutiach so zákazníkmi a pri poskytovaní služieb priamo u nich.
- Koncepčné, systémové, tvorivé, metodické práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca.

- Finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- Povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- Stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- Eventy, Teambuildingy
- Vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- Pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Líder v oblasti elektroenergetiky poskytuje služby všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Aspoň 3 roky skúsenosti na podobnej pozícii, schopnosť vybudovať a viesť tím technickej podpory
- Široký technologický rozhľad
- Znalosť ITIL štandardov
- Profesionálne vystupovanie

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3161992  Dátum zverejnenia: 18.9.2017