Hľadáme IT analytika

Unlimit Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, bankovú spoločnosť, hľadáme funkčného IT analytika, ktorý bude zastrešovať:

• analýzu biznis požiadaviek na zmeny IS
• navrhovanie vhodných riešení biznis požiadaviek - vypracovávanie zadaní (funkčných špecifikácií) pre programátorov IS (externých i interných)
• komunikáciu / konzultácie s dodávateľom IS pri návrhu a implementácii upgrade IS
• riešenie prevádzkových problémov IS (analýza chýb)
• konfiguráciu zmien IS v testovacom a produkčnom prostredí
• spoluprácu pri testovaní updatov IS
• vytváranie a udržiavanie analytickej dokumentácie k IS

- koučovanie, trénovanie on-the-job, profesionálne vzdelávacie príležitosti
- flexibilný pracovný čas
- aktívne zapájanie do aktuálnych výziev bankového sektora
- zaujímavé platové ohodnotenie a zamestnanecké bonusy

Informácie o výberovom konaní

• analytické schopnosti, štruktúrované / koncepčné myslenie
• komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť vyjednávať
• samostatnosť v riešení situácií
• schopnosť identifikácie problému a určenie riešenia
• vysokoškolské vzdelanie I., II. Stupeň najlepšie technického / IT zamerania
• dobrá znalosť SQL, databázových technológií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient je poskytovateľom služieb v rámci informačných technológií, informačných systémov, hardwaru a softwaru pre oblasť bankovníctva a financií. Prevádzkuje dátové centrá, bankové systémy, POS terminály a hardware (servery a osobné počítače), je zodpovedný za vývoj, implementáciu, podporu a údržbu bankového softwaru a jeho prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

UML - pokročilý
SQL - pokročilý

Recruitment company with focus on IT jobs.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Cintorínska 9
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Fričová
Tel.: +421 917 387 088
E-mail: poslať životopis
ID: 2993666   Dátum zverejnenia: 6.9.2017