Logo UNIX Auto s.r.o.

Predajca / Predajkyňa autodielov (Žilina)

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
Saleziánska 10, Žilina
1 000 - 1 300 EUR/mesiacMotivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky a pohyblivej zložky, ktorá progresívne rastie s dosiahnutými predajnými objednávkami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie a predaj náhradných dielov pre osobné automobily. Komunikácia so zákazníkom osobne a telefonicky. Objednávanie tovaru a fakturácia veľkoodberateľom.

Príjem, skladovanie a kontrola tovaru. Práca s pokladňou a so skladovým systémom (objednávky, fakturácia)

TPP na dobu neurčitú hneď po uplynutí skúšobnej doby
Prémiový systém bez obmedzení

Vyhradené parkovanie pre zamestnancov

Finančný príspevok na stravu nad rámec zákona

Zamestnanecké zľavy na predávaný tovar a veľké množstvo kvalitného firemného oblečenia

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis. Následne Vás budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky. Odpovieme všetkým uchádzačom bez ohľadu na to, či budú spĺňať všetky kritériá na prijatie alebo nie. Hľadáme nového priateľského kolegu/kolegyňu do malého kolektívu, kde sme si všetci rovný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Autá ako hobby

Skúsenosti s autami veľkou výhodou

Ovládanie PC na užívateľskej úrovni

Obchodné skúsenosti (nie sú podmienkou)

Komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, práca so zákazníkmi, obchodné a prezentačné zručnosti
Schopnosť a chuť sa rýchlo učiť

Záujem vytvárať a zlepšovať vlastné pracovné prostredie

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.

Kontakt

ID: 4803749  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac