Rozvozca náhradných dielov (Košice)

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
Rosná 7, Košice
800 - 1 150 EUR/mesiacMotivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky a pohyblivej zložky, ktorá progresívne rastie s dosiahnutými predajnými výsledkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyberte si prácu v stabilnej spoločnosti UNIX Auto s.r.o. Dozviete sa viac o otvorenej pozícii rozvozca náhradných dielov aj osobne na pobočke.

Poskytujeme zaručený kariérny rast!
Tvoj dobrý výkon bude zárukou k napredovaniu! Kariérna cesta vytvorená v rámci spoločnosti umožní dosiahnuť stupeň experta alebo dokonca aj vedúcu pozíciu. K tomu poskytujeme dobre štruktúrovaný plán školenia.

NÁPLŇ PRÁCE:
Príjem, výdaj a evidencia tovaru
Distribúcia tovaru podľa určenej trasy k zákazníkom
Práca s hotovosťou
Starostlivosť o zákazníkov a reprezentovanie spoločnosti
Komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi osobne, telefonicky
Vypracovanie cenových ponúk

TPP na dobu neurčitú hneď po uplynutí skúšobnej doby
Práca v stabilnej firme s bohatou históriou a pobočkami aj v zahraničí
Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s predajnými výsledkami
Pracovné oblečenie zdarma
Možnosť zakúpiť ponúkaný sortiment spoločnosti UNIX auto za zvýhodnené ceny

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis. Následne Vás budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky. Odpovieme všetkým uchádzačom bez ohľadu na to, či budú spĺňať všetky kritériá na prijatie alebo nie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť a chuť sa rýchlo učiť, spoľahlivosť, zodpovednosť, dochvíľnosť a samostatnosť
Dobré komunikačné schopnosti
Zručnosť a technická zdatnosť
Príjemné vystupovanie a profesionálny prístup v každej situácii
Vodičský preukaz skupiny B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 4584175  Dátum zverejnenia: 23.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac