Vedúci predajne - Košice

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
Rosná 7, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Unix Auto je významným aktérom na trhu s náhradnými dielmi pre automobily s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.
Spolu s našimi takmer 3 000 zamestnancami v 3 krajinách obsluhuje našich veľkoobchodných partnerov a zákazníkov na približne 170 pobočkách.
Ak chceš dosiahnuť úspechy vo firme, ktorá stabilne funguje a nepretržite rastie aj v momentálnej situácii, prihlás sa ku nám!

VEDÚCI PREDAJNE - Košice
(Mzda: 2000 eur + ďalšie benefity)

Pri akých úlohách s vami počítame?

• Vedenie, motivácia a rozvoj 10-15 členného tímu. Ako vedúci predajne máte možnosť rozhodovať o vytvorení tímu.
• Organizácia a riadenie každodenného pracovného procesu v predajni: predaj, expedícia a skladovanie tovaru
• Udržiavanie osobného kontaktu s kľúčovými partnermi je našou prioritou.
• Zabezpečiť dosiahnutie stanovených cieľov, ktoré môžete priebežne sledovať v našich systémoch.
• Dodržiavanie a presadzovanie prevádzkových noriem spoločnosti. Toto je základ nášho úspechu.
• Ako manažér budete mať aj administratívne úlohy: príprava priebežných hodnotení, správ.

Čo ponúkame za vašu prácu?

• Radi pracujeme s výnimočnými ľuďmi a vieme, že musíme ponúknuť výnimočný plat. U nás na to máte možnosť!
• Používame len prémiové nástroje!
• Pevný pracovný čas.
• Ponúkame komplexný vzdelávací program v Maďarsku, všetko Vás naučíme!
• Dozviete sa o veľkom firemnom zázemí, ktoré je úspešné v mnohých krajinách. Môžete byť jeho súčasťou!
• Váš priamy nadriadený vám bude priebežne poskytovať spätnú väzbu o vašom pokroku a možnostiach rozvoja.

Ste ideálnym členom tímu, ak:

• Máte niekoľkoročné skúsenosti s riadením. Výhodou je, ak ste ju získali v oblasti predaja, logistiky, výroby alebo v iných technických oblastiach.
• Ste orientovaný na výsledky a na partnerov s dobrými komunikačnými schopnosťami.
• Máte obchodné myslenie, zameriavate sa na ciele a úlohy.
• Máte schopnosť myslieť s vlastnou zodpovednosťou a silným obchodným myslením.
• Máte ukončené SŠ vzdelanie s maturitou.
• Máte istotu v používaní rodiny programov MS Office.
• Máte vodičský preukaz skupiny B.
• Znalosť automobilových súčiastok je výhodou, ale nie je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
ID: 4395427  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac