Hlavný Účtovník

UNIX Auto s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unix Auto je významným účastníkom na trhu autodielov už 30 rokov. Našich takmer 4000 zamestnancov na 170 pobočkách v 3 krajinách obsluhuje svojich odberateľov na najvyššej úrovni.
Teraz máš možnosť aj Ty zúčastniť sa na nášho úspechu. Na vedenie našej spoločnosti na Slovensku hľadáme nového kolegu do pozície:

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

Tvoje úlohy:

• Celkové riadenie finančného účtovníctva a personalistiky našej spoločnosti na Slovensku

• Každodenné účtovné a administratívne úlohy
• Rýchle a efektívne vykonanie operatívnych zmien
• Úradná administrácia, zabezpečenie dodržania právnych predpisov
• Vyhotovenie finančných správ a daňových priznaní
• Denný kontakt s pobočkami na Slovensku a s centrálou v Budapešti
• Pozícia s právomocou konateľa s podpisovým právom

Od Teba očakávame:

• Vysokoškolské vzdelanie ekonomické, obor finančné účtovníctvo – kvalifikovaný účtovník

• Skúsenosti v podobnej pozícii sú výhodou
• Ústne a písomné ovládanie maďarského jazyka na úrovni expert
• Vlastnícky prístup, spoľahlivý charakter
• Dobré komunikačné schopnosti
• Analytické myslenie
• Pokročilá znalosť MS Office na úrovni používateľa
• Vodičský preukaz skupiny „B“
• Pravidelné služobné cesty do centrále spoločnosti v Budapešti

Tebe ponúkame:

• Vynikajúce ohodnotenie - 2600-3000 EUR, služobné vozidlo

• Stabilné firemné zázemie
• Neustály rozvoj, kariérne možnosti
• Pracovný čas vyhovujúci rodinám - 40 hodín týždenne (voľné víkendy)
• Dynamické a mladistvé pracovné prostredie a tím

POSTÚP NA ĎALŠIU ÚROVEŇ S NAMI! PRIPOJ SA K SPOLOČNOSTI ROKA 2016 V MAĎARSKU!

- Prihlášku v maďarskom a slovenskom jazyku (životopis s fotkou, motivačný list a výšku požadovanej mzdy) môžeš nahrať do našej databázy kliknutím na tlačítko „Prihlásim sa“.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

ID: 3926675  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac