Školiteľ Linux / Unix

Univerzitné Centrum Košice s.r.o.

Miesto práce
Napájadlá 18, Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň:
- príprava a realizácia školení Linux/Unix
- zodpovednosť za tvorbu, rozvoj a údržbu technického školiacého programu v spoločnosti
- analýza potrieb vzhľadom k jednotlivým produktom spoločnosti, tvorbou vzdelávacích programov
- inštalácia a administrácia labu (Unix / Linux) a Tooling

LINUX školiteľ musí mať:
-viacročné skúsenosti ako RedHat administrátor
-znalosť RedHat Satellite Server
-virtualizácie serverov
-znalosť jedného zo skriptovacích jazykov (Bash, Python)
-skúsenosť s VMware ESXi

Osobné príplatky, pevná pracovná doba, práca v mladom kolektíve, práca na dobu neurčitú.

Všetkým uchádzačom v mene Univerzitného Centra Košice ďakujeme za prejavený záujem. Na zaradenie do výberového procesu je potrebné poslať aktuálny životopis. Po našom starostlivom posúdení a vyhodnotení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria na postup do ďalšieho kola - osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

-veľmi dobrá administrátorská znalosť OS Unix/Linux
-dobrá znalosť sietí a sieťových protokolov (TCP/IP a ďalšie)
-orientácie v princípoch fungovania mobilných sietí
-plynulá znalosť AJ
-aspoň 1 rok praxe na pozícii školiteľa Linux/Unix/sieťové komunikácie alebo Linux/Unix administrátora
-skúsenosti v oblasti sietí, výhoda CCNA1,2
-výhodou skúsenosti s konfiguráciou databázy, troubleshooting.

Vzdelávacie centrum UCK (Univerzitné Centrum Košice) ponúka vzdelávanie v oblasti sieťových technológií pre ľudí, ktorí pracujú alebo chcú pracovať v IT sektore.

Napájadlá 2768/18
040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Kakarová
Tel.: +421908913884
E-mail: poslať životopis
ID: 3388844   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,00 €