Junior Network Administrator

Univerzitné Centrum Košice s.r.o.

Napájadlá 2768/18, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, Košický kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Ak sa zaoberáš počítačovými sieťami a chceš pracovať v spoločnosti so zameraním na CISCO sieťové technológie a naďalej sa vzdelávať v moderných technológiách tak nám pošli svoj životopis ešte dnes.

Úlohy a zodpovednosti:
Konfigurácia a nastavovanie CISCO zariadení, návrh a konfigurácia počítačovej siete, riešenie problémov v počítačových sieťach a na zariadeniach.
Navrhovať riešenia architektúr v rámci rozvoja siete.
Zlepšovať už existujúcu infraštruktúru siete.
Pružne reagovať na dynamické zmeny na sieti.

Požiadavky:
Znalosť / certifikácia CCNA 1-4, alebo je ponúknutá možnosť absolvovať školenie s medzinárodne uznávaným certifikátom CISCO CCNA 1-4. Uchádzači v evidencii ÚPSVaR-u absolvujú školenie ZADARMO.

Informácie o výberovom konaní:
Vaše životopisy, prosím zasielajte ako reakciu na ponuku. Reakciou na ponuku dávate automaticky súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Všetkým uchádzačom srdečne ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov najviac zodpovedajúcich požiadavkám a nárokom danej pozície.

Odborné školenia poskytované zamestnávateľom, osobné príplatky, pevná pracovná doba, práca v mladom kolektíve, práca na dobu neurčitú.

Svoje CV posielajte do termínu ukončenia výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechanik počítačových sietí, sieťové a informačné technológie, technické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobný záujem uchádzača nadobúdať nové poznatky , rozvíjať sa v technickom smere, chuť a ochota vzdelávať sa. Flexibilita a pružnosť uchádzača pracovať.

Vzdelávacie centrum UCK (Univerzitné Centrum Košice) ponúka vzdelávanie v oblasti sieťových technológií v pre ľudí, ktorí pracujú alebo chcú pracovať v IT sektore.

Napájadlá 2768/18
040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Kakarová
Tel.: +421557289758
E-mail: poslať životopis