Logo Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Logopéd

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Nám. SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 825,6 EUR/mesiac- možnosť ročnej odmeny - plat závisí od dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme logopéda - výkon špecializovaných odborných činností do logopedickej ambulancie

- príjemné prostredie
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- stravovanie v jedálni za 2,23 EUR stravný lístok

Informácie o výberovom konaní

životopis posielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logopédia, resp. špecializácia klinická logopédia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax 3 roky na uvedenej pozícii je výhodou

Počet rokov praxe

3

- ak ste komunikatívny, tvorivý, máte pozitívny vzťah k
deťom, zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Sandtnerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4636783  Dátum zverejnenia: 25.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 825,6 EUR/mesiac