Lekár - gastroenterológ

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Námestie SNP, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 260 EUR/mesiac- ročná odmena podľa výsledkov hospodárenia, ku mzde môžu byť vyplácané osobné príplatky a mzdové zvýhodnenia nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme lekára do našej gastroenterologickej ambulancie
- poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na
zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických a iných potrebných
zásahov a opatrení

- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta

Informácie o výberovom konaní

špecializácia v príslušnom odbore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v uvedenom odbore, I. atestácia podmienkou

- pozitívny vzťah k práci a k pracovným povinnostiam
- príjemný a zodpovedný prístup k pacientom
- spoľahlivosť, korektnosť a lojálnosť

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4446701  Dátum zverejnenia: 17.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 260 EUR/mesiac