Logo Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Zdravotná sestra pri lôžku, sestra v ambulancii a inštrumentárka

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 820 EUR/mesiacPlat bude upravený na základe dosiahnutého vzdelania, špecializácie a praxe. Ďalšie platové možnosti dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sestra pri lôžku:

​- vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu
v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Sestra v ambulancii:

- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami na pridelenej ambulancii

Sestra inštrumentárka:

- sestra inštrumentárka na oddelenie operačných sál
- inštrumentovanie / asistencia pri operačných výkonoch
- vykonávanie procesov sterilizácie materiálu a inštrumentov
- realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

- náborový príspevok 2 500 EUR
- ročné odmeny
- ďalší odborný rast a možnosť špecializačného štúdia
- možnosť ubytovania v blízkosti nemocnice s úhradou 30 EUR mesačne
- preplácanie nadčasov

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r.o. prijíma sestry na oddelenia. Prosíme uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

prax na uvedenej pozícii je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SZŠ - odbor:
1. všeobecná sestra
2. diplomovaná operačná sestra
VŠ - odbor ošetrovateľstvo

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3696821  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac