4,5 EUR/hod.

Kurič - strojník

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná náplň kuriča - strojníka v Univerzitnej nemocnici s poliklinikou Milosrdní bratia, spol .s r.o.
- obsluha chladenia
- v prípade nutnosti vyprosťovanie osôb z výťahov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4,50 EUR na hodinu, možnosť ročnej odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

- preukaz na obsluhu VTZ - tlakového rozsahu Aa - parný kotol IV. triedy na plynné palivo
- doklad na obsluhu VTZ - tlakových v rozsahu Ab1, Bb1, Be2, Bf
- doklad na obsluhu VTZ - na znižovanie tlaku plynu v rozsahu Bf, Bg, Bh

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov VŠZP v roku 2018 sme boli zaradení na 2. miesto v rámci Všeobecných nemocníc.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia
Nám SNP 10
814 65 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jarmila Sandtnerová
Tel.: +421903722772
E-mail: poslať životopis
ID: 3696821   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,50 EUR na hodinu, možnosť ročnej odmeny