1 149,06 - 1 700 EUR

Sestra na lôžkovom oddelení ( chirurgické oddelenie, interné oddelenie, OAIM)

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sestra na lôžkové oddelenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 415,40 EUR brutto minimálne dostane sestra, ktorá ma ukončené vysokoškolské štúdium 2. stupňa a má prax 5 rokov v špecializácii, od 1 377,24 EUR brutto dostane sestra so špecializáciou,od 1229,76 EUR brutto dostane sestra s certifikátom, od 1 149,06 EUR brutto dostane sestra bez špecializácie.

- náborový príspevok 2 000 EUR pre sestry na lôžkových oddeleniach
- ročné odmeny
- ďalší odborný rast a možnosť špecializačného štúdia
- ubytovanie v blízkosti nemocnice s úhradou 20 EUR mesačne
- stravovanie v závodnej jedálni za 1,08 EUR
- príplatky za nadčas vypočítané z priemernej mzdy
- preplácanie nadčasov
- príspevok zo sociálneho fondu na životné a pracovné jubileá,v zmysle interného
predpisu
- príjemné pracovné prostredie s vynikajúcim kolektívom
- spoločenské akcie

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia spol. s r.o. prijíma sestry na oddelenia.
Prosíme uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy na adresu: [email protected]
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SZŠ - odbor:
1.všeobecná sestra
2. diplomovaná všeobecná sestra
VŠ - odbor ošetrovateľstvo

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov VŠZP v roku 2018 sme boli zaradení na 2. miesto v rámci Všeobecných nemocníc.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia
Nám SNP 10
814 65 Bratislava

Kontakt

ID: 3499549   Dátum zverejnenia: 2.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 415,40 EUR brutto minimálne dostane sestra, ktorá ma ukončené vysokoškolské štúdium 2. stupňa a má prax 5 rokov v špecializácii, od 1 377,24 EUR brutto dostane sestra so špecializáciou,od 1229,76 EUR brutto dostane sestra s certifikátom, od 1 149,06 EUR brutto dostane sestra bez špecializácie.