Lekár na oddelení rehabilitácie

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Nám. SNP 10, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
atestovaný lekár 2097,60 EUR - základný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lekár v ambulancii na oddelení rehabilitácie

mesačná hmotná zainteresovanosť
príjemné a moderné pracovné prostredie
korektný prístup
kvalitné vybavenie
priebežné vzdelávanie

Cieľom našej nemocnice je spokojný pacient i zdravotnícky personál
Žiadosti o prácu a životopisy posielajte na uvedenú adresu
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia FBLR

diagnostikovanie v oblasti FBLR
zaznamenávanie výsledkov vyšetrení a vedení zdravotného záznamu pacientov
úzka spolupráca s ostatnými odbornými lekármi

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.
Z hodnotenie pacientov v minulých rokoch sme boli zaradení medzi najlepšie nemocnice na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia
Nám SNP 10
814 65 Bratislava

Kontakt

ID: 2274487   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   atestovaný lekár 2097,60 EUR - základný plat