Neurológ so špecializáciou

Univerzitná nemocnica s poliklinikou Milosrdní bratia, spol. s r. o.

Miesto práce
Nám. SNP 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2019
2 194,2 - 2 700 EUR/mesiacminimálne od 2194,20 EUR - základný plat, možnosť individuálnej dohody v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca ambulantného neurológa a konziliárne vyšetrenia na oddeleniach nemocnice

príjemné a moderné pracovné prostredie
korektný prístup
kvalitné vybavenie
priebežné vzdelávanie

Cieľom našej nemocnice je spokojný pacient i zdravotnícky personál
Žiadosti o prácu a životopisy posielajte prosím na adresy: [email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v uvedenom odbore, I. atestácia podmienkou

- ukončené špecializačné štúdium
- záujem o odborný a osobnostný rast
- pro - klientský prístup

Sme súkromná nemocnica, ktorá poskytuje špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť a lôžkovú starostlivosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2274487  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 194,2 - 2 700 EUR/mesiacminimálne od 2194,20 EUR - základný plat, možnosť individuálnej dohody v závislosti od praxe